czwartek, 14 lutego 2013

wpis inny niż zwykle, WALCZ Z RAKIEMWpis inny niż zwykle, nie będzie tu nic o modzie. Mam obowiązek Was poinformować, że bronimy się przed rakiem.
Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu po raz trzeci biorą udział w konkursie ,,Mam haka na raka". Czyli ja z moimi koleżankami i kolegami.  Młodzież została podzielona na 3 grupy i każda z nich walczy
o zwycięstwo.
 Naszym opiekunem jest pani Maria Sobkowiak, nauczycielka biologii w naszej szkole.
W tym roku głównym tematem konkursu jest rak skóry- czerniak. Finalnym efektem był happening zorganizowany dnia 4 lutego . Zaplanowana przez Nas akcja obejmowała przemarsz przez miasto z kolorowymi transparentami, na których zamieszczone były hasła promujące badania profilaktyczne. Musimy przesłać organizatorom sprawozdanie z jej przebiegu, które weźmie udział w konkursie „Znajdź haka na raka”. Jednym ze sposobów promowania walki z czerniakiem jest właśnie to ogłoszenie na moim blogu.   Deklaracje do profilaktycznych badań.


 KotylionTak przemaszerowaliśmy kilka razy deptak. 

Zachęcam każdego do profilaktycznego badania się, dużo czasu nie zajmuje a zawsze będziesz mieć pewność, że jesteś w pełni zdrowy :)

10 komentarzy:

 1. o, pomysłowa inicjatywa :-) publiczna deklaracja działa na psychikę i prawdopodobnie zdeklarowani przyjdą na badania :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. takie akcje są świetne!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ZA takimi akcjami... Ludzie często zapominają, nie mają czasu lub wymyślają sobie wymówki... A później jest już za późno....
  obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. miło, że się w takie sprawy angażujesz ;)
  lubię brac udziały w heppeningach ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hello dear,
  You look beautiful!
  Would you like to follow each others blogs with blogger, facebook and bloglovin?
  Have a nice day!
  gV

  OdpowiedzUsuń
 6. Co robisz że masz takie świetne włosy ;O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rodzice mówią że po prababci :) to już geny, ja tylko umyje zwykłym szamponem i same się loki robią ;p

   Usuń